Automobilka SsangYong dnes uvádí na český trh nové Musso Grand

Automobilka SsangYong dnes uvádí na český trh nové Musso Grand

Automobilka SsangYong dnes uvádí na český trh nové Musso Grand. Změny v exteriéru tohoto pick-upu najdeme hlavně ve verzi Premium. Na první pohled zaujme nová mřížka chladiče, která vozu dodává moderní a dravý vzhled, který dále podtrhují full LED světlomety s dynamickými směrovými LED světly (přechozí verze má xenonové světlomety a LED světla denního svícení). Obě verze – Style a Premium – pak nabízí novou metalickou barvu exteriéru SAND béžová.

Model prošel modernizací především v interiéru. Palubní deska je výrazně redesignovaná, nyní působí ještě více luxusním dojmem na kategorii pick-up nevídaným. Nově nabízí 12,3” obrazovku Smart Audio Multimedia systému, která není zapuštěná do palubní desky, ale vystupuje prostorově nad ní. Mění se také ovládací panel dvouzónové automatické klimatizace, který je nově digitální, ale stále ergonomicky propracovaný tak, aby jeho ovládání bylo co nejjednodušší a intuitivní. Další novinkou v interiéru jsou přední i zadní konektory typu USB-C. 

Z asistenčních systémů nově přibyl asistent proti rozhoupání přívěsu (TSC) a u verze Premium též adaptivní tempomatPREMIUM+ paket, kterým lze rozšířit výbavu verze Premium, nově obsahuje 360-stupňovou kameruusnadňující parkování nebo třeba jízdu s vozem ve složitém terénu (u předchozí verze je za příplatek).